הטיפים שלנו

שמים סוף לעגלות יקרות

אין תגובות מערכת עגליס 02/10/2014

 

גידול ילד, עם כל ההנאה שבכך, אינו דבר פשוט מבחינה כלכלית. וכך, ההורים הטריים או המיועדים מוצאים עצמם עומדים מול שורה ארוכה של הוצאות כלכליות, המגיעות יחדיו להון תועפות. השאיפה לחסוך ככל האפשר, לכן, נראית מובנית מאליה. החדשות הטובות הן שניתן בהחלט לעשות זאת, אפילו בהתייחס לעגלות התינוק, הנחשבות לרכישה היקרה מכולן. אז איך אפשר להצטייד בעגלת תינוק איכותית ולשמור על חשבון הבנק שפוי?

חשיבותה של השכרה

עגלת תינוק נועדה לשמש אותו תקופה מסויימת, בהתאם לשלבי ההתפתחות שלו. הגם שהתקופה משתנה בכל אחד מהמקרים, ברור שהיא ממש לא נצחית, ושהעגלות יהפכו לחסרות תועלת בשלב מסוים. עקב כך, עולה הרעיון של השכרת העגלה, במקום רכישה שלה הלכה למעשה.

עגליס, הפועלת בתחום כבר שנים רבות מאפשרת ללקוחותיה להשכיר עגלות, לפרקי זמן מוגדרים. המטרה, כמובן, היא להציע למשכירים את העגלה התקינה והאיכותית ביותר כבר בנקודת הזמן ההתחלתית, וזאת כאשר הם חוסכים לא מעט כספים.

רכישת עגלה מיד שניה

אפשרות אחרת לחסוך לא מעט כספים במהלך ההצטיידות בעגלת תינוק אמנם מבוסס על רכישה, אך על כזו הכוללת בתוכה עגלות משומשות מיד שניה. גם כאן, עגליס מקפידים לבצע שלל פעולות הכנה של העגלה, כך שהתוצר שמתקבל, בדרך כלל, הוא כמעט חדש. מחירי עגלות יד שניה נמוכים בעשרות אחוזים מאשר עגלות מקוריות, וכאשר המצב שלהן סביר – אין שום סיבה שהתפקוד שלהן יהיה ירוד.

ואיך אפשר בלי ליסינג?

אפשרות נוספת המגלמת חיסכון כלכלי היא, תאמינו או לא, ביצוע עסקת ליסינג. עסקה שכזו מבוססת על מספר שלבים: ראשית, תיבחר העגלה המתאימה ביותר לצרכים. לאחר מכן, במועד ביצועה של ההזמנה תיגבה החברה המשכירה פיקדון, בגובה של כ-12% ממחיר העגלה. פיקדון זה יוחזר למשלמים במלואם כאשר העגלה תישמר לכל אורך התקופה, למעט בלאי.

לקראת תום תקופת הליסינג, עומדות עבור הלקוחות שלוש אופציות: להחזיר את העגלה לחנות הלכה למעשה, להחזיר אותה ולעבור לטיולון או להשלים את רכישת העגלה הלכה למעשה, כאשר הסכום שכבר שולם מקוזז ממחיר המחירון שלה. הדבר מקל מאד על הרכישה, כאשר החלוקה הנוחה לתשלומים מבטלת את הצורך בהון ראשוני גבוה.

החיסכון ממש לא בא על חשבון האיכות

בנקודה הזו, חשוב להדגיש כי כל הפתרונות שהובאו להלן מאפשרים בהחלט להכניס לתמונה את הדגמים המובילים הקיימים כיום בשוק העגלות. רוצים דוגמאות? בבקשה: עגליס מאפשרת להשכיר את דגם ההיפי, מבית ביבה, עגלה שנחשבת לנוחה במיוחד לשימוש, מאפשרת הגעה למצב שכיבה מלא ועשויה מבדים מפנקים במיוחד. דגם משמעותי אחר שראוי לאזכור הוא בייבי ג'וגר, של סיטי סלקט, עגלה המגיעה בשלוש קומבינציות (יחד, תאומים או "קומבו"), כוללת 22 אפשרויות הרכבה, גלגלים מוקצפים וגדולים, בולמי זעזועים איכותיים ועוד. וכמובן שניתן למצוא עוד דגמים איכותיים רבים אחרים, הנחשב לפופולאריים ביותר בקרב הורים בישראל באתר האינטרנט ובחנות בהרצליה.

 

 

מערכת עגליס