הטיפים שלנו

שתיים באחד –עגלות תאומים

אין תגובות מערכת עגליס 17/10/2016

אז קיבלתם את הבשורה המשמחת ואתם מצפים לתאומים. איזה כיף! מאיפה מתחילים אתם שואלים? בוחרים עגלת תאומים. הדבר החשוב ביותר מכל חבילת הלידה ובעיקר כשמדובר בלידה של שניים, היא בחירת העגלה הנכונה שתלווה אתכם בתקופה זו.

מהם התכונות שחשוב לוודא שיש בעגלות תאומים?

לפני שאתם רצים לקנות עגלה, עליכם לחשוב אילו תכונות הייתם רוצים שיהיו לה, המבחר הקיים בשוק של עגלות תאומים הינו עצום. הרי כולנו היינו רוצים עגלה שמתקפלת בקלות, קלת משקל, בעלת סל מרווח, עגלת תאומים שיכולה לעבור בכל פתח ואיך לא – גם מעוצבת ומרשימה. אבל עגלה מושלמת אין. ועד שימציאו כזו, חשבו – מה הדבר שהכי הייתם רוצים לקבל מהעגלה שלכם? חשוב שתהיו שלמים עם העגלה שאתם בוחרים ושהיא תספק עבורכם נוחות מירבית.

לבחור בדגם ספציפי

קחו לדוגמא את עגלת דונקי תאומים מבית בוגבו. זוהי עגלה שמעבר למותג הידוע, היא איננה עגלה סטנדרטית; זוהי עגלה שיכולה להתכווץ ולהפוך לעגלת יחיד. כך שאם תינוק אחד נשאר בגן, או עם הבעל, והתינוק השני מסתובב עם אמא, היא יכולה לטייל איתו בכל מקום ובשיא הנוחות לעבור בפתחים סטנדרטיים מבלי להסתובב עם הרוחב והמסה של עגלת תאומים.
חנות עגליס מספקת עגלה זו, מתוך מבחר רחב של עגלות תאומים, מהמותגים והחברות המובילות ביניהן: סיטי מיני תאומים וסיטי סלקט מבית בייבי ג'וגר, קוקו מבית ביבה, סטרול אייר ועוד . בחנות מציגים ומסבירים על כל עגלה ותפעולה. כמו כן, תוכלו לראות מספר סרטוני וידאו בהם מראים כיצד מתפעלים כל עגלה בעמוד יו-טיוב של החנות ותחסכו לכם יציאה מהבית.

חיסכון הוא שם המשחק בעגלות תאומים

אם כבר מדברים על חיסכון, וכשמדובר בתאומים ההוצאות הן כפולות, עגליס מציאה לכם מספר שיטות רכישה וחבילות לידה במחירים משתלמים ותחרותיים בשוק. כך לדוגמא, את עגלת דונקי תאומים הנחשקת של חברת בוגבו תוכלו לקנות כעגלת יד שנייה ולחסוך משמעותית במחיר.

הטיפול בעגלות תאומים יד שנייה בחנות עגליס

עגלות תאומים יד שנייה של עגליס עוברות ניקיון יסודי וחידוש ונמכרות במחיר משתלם ובמצב מעולה. אופציה נוספת שמציעה עגליס היא לעשות ליסינג על עגלה חדשה לתקופה של שנה – שנה וחצי ולהחזיר אותה אחרי.
אז לפני שאתם באים לחנות, תסתכלו, תשאלו חברים, תיכנסו לערוץ היו-טיוב והאתר של עגליס ותגללו אחר עגלות התאומים שישנן בשוק. תעשו רשימה של עגלות שמצאו חן בעיניכן ותבואו כמה שיותר מוכנים. את השאר – עגליס כבר תדאג לעשות. אין ספק שלידת תיאומים מלאה באושר כפול אך עם זאת גם ההוצאות ולכן בעגליס באים לקראתכם בשלל פתרונות רכישה.

מערכת עגליס