הטיפים שלנו

תחפושות מיוחדות לקראת פורים 2019

אין תגובות מערכת עגליס 10/03/2019

השנה היא שנת 2019 ואתם כבר ניסיתם הכול. הילד כבר היה רופא, מלך, שוטר, מנצח תזמורת, היפי, כבאי, סמי הכבאי והנסיכה ההיא מהסרט "פרוזן". הוא כבר התחפש לכל גיבורי העל האהובים עליו ואפילו לכל נסיכות דיסני האהובות עליו. עכשיו הוא רוצה משהו שונה. אז נכון, היום לא נהוג עוד לתפור את התחפושות, אלא פשוט קונים מה שמוצאים בחנות, אך אם אתם מעוניינים בתחפושות מיוחדות, או בתחפושות עם אמירה אישית, ייתכן שתוכלו להרכיב אותן בבית בקלות יחסית. במאמר הזה נציג כמה אפשרויות לתחפושות לקראת פורים 2019, אך מה שחשוב לזכור – בפורים אתם יכולים להיות כל דבר; קצת דמיון ומעט יצירתיות יסייעו לכם להרכיב את התחפושת המושלמת עבורכם. 

גיבורי ילדות… של ההורים

תחפושת וינטג' ניסיתם? לקראת פורים 2019 זה הזמן להיזכר בגיבורי הילדות שלכם ובתחפושות שאתם הכי אהבתם בתור ילדים. תורידו את האלבומים (כן, האלבומים הפיזיים) מהבוידם ותדפדפו בין תמונות. לצד התחפושות הסטנדרטיות של ליצן ופאנקיסטים, ייתכן כי תמצאו כאן גם גיבורי ילדות ותיקים כגון הילד מרקו, הדמויות מסדרת "חבורת הזבל", הגיבור מתוכנית הטלוויזיה מקגייוור, גיבורי "משימה בלתי אפשרית" ועוד. אלו הן דמויות שהילדים שלכם אולי לא יכירו, אך ישנם גיבורי ילדות אחרים שחזרו בלבוש חדש. צבי הנינג'ה למשל זכו לרימייק, ואפילו הפאוור ריינג'רס והרובוטריקים זוכים לעדנה. בכל מקרה, אם אתם צריכים למצוא תחפושת לתינוק או לפעוט, הוא ילבש מה שתגידו לו – אז מדוע לא ליהנות קצת "על הדרך".

צירופים משוגעים

בדרך כלל, כשמדובר בילד הראשון, ההורה ממש מתאמץ ורוכש עבורו תחפושת יקרה בכסף רב. אך בילד השני והשלישי, המשפט "מה שיוצא אני מרוצה" הופך להיות המוטו; לפחות בכל מה שקשור לתחפושות פורים. מצאתם את עצמם עם בגד גוף של אריה וכנפיים מתחפושת אחרת? מצוין! הנה תוכלו להרכיב ללא קושי תחפושת של היצור המיתולוגי העונה לשם ספינקס. יש לכם תינוקת קטנה ואתם עדיין מסתובבים עם מנשאים? נפלא! גזרו בבית כמה רצועות של נייר קרפ, הדביקו על רצועת גומי שניתן למצוא בחנות למוצרי תפירה וקשרו על מנשא מומלץ; מי שישאל – התינוקת התחפשה לנערת הוואי. זה מה שיפה בפורים – בחג זה אנחנו חופשיים להפעיל את הדמיון שלנו וליצור את הצירופים המשוגעים ביותר.

גיבורי רשת

תינוקות תלויים כאמור בחסדיהם של ההורים – הם ייאלצו ללבוש את התחפושת שתבחרו עבורם, גם אם הם לא מתלהבים במיוחד להתחפש לקוף או לשבת בתוך מנשא מומלץ וללבוש את התחפושת של האח הגדול שלהם. אך לילדים גדולים יותר יש כבר טעם משלהם. על כן, בסופו של דבר הם אלו שיחליטו באיזה תחפושת לבחור. ניתן כמובן לרכוש תחפושת מוכנה, אך אפשר להיות גם קצת יותר יצירתיים ולהתחפש למשל לאחד מגיבורי הרשת האהובים עליהם. יש מי שיבחר להתחפש לנועה קירל ואילו אחרים יבחרו בסטטיק ובן אל. אם הכיוון הזה פחות מצליח, תזכרו – השנה היא שנת בחירות, ותמיד אפשר להתחפש למירי רגב או לנפתלי בנט. חג שמח!

מערכת עגליס