הטיפים שלנו

תחשבו איכות – תחשבו עגלות בוגבו

אין תגובות מערכת עגליס 17/10/2016

עגלות בוגבו, המותג המפורסם, מגיעות אלינו מהולנד ונחשבות לעגלות איכותיות, ממותגות ויוקרתיות ביותר. העגלות ידועות בעיצוב המרשים שלהן וכוללות מספר דגמים שנמכרים כיום: קמיליון דור 3, בי 3 ודונקי.

בוגבו קמיליון דור 3

נחשבת לאייקון של עגלת בוגבו המתהדרת בסטייל ויוקרתיות, מתאימה לכל תנאי השטח, עם בולמי זעזועים ועבירות מעולים ואמבטיה גדולה המספקת נוחות מקסימאלית עבור התינוק. העגלה כוללת אמבטיה וטיולון המתהפך לשני הכיוונים, מגן גשם, סל תחתון רחב ופגוש. העגלה מגיעה במבחר צבעים אטרקטיביים ומרהיבים.

בוגבו בי 3

עגלת בוגבו בי 3, השידרוג של בוגבו בי +, היא הטיולון האורבני המושלם המגיע עם גגון שמש נשלף, סל אחסון, רתמות מחודשות והמון המון סטייל שמתבטא ב-64 שילובי צבעים מגניבים. ניתן לרכוש את האמבטיה של העגלה והתינוק יוכל ליהנות ממנה החל מגיל לידה.

בוגבו דונקי

בוגבו דונקי מגיעה כעגלת תאומים, עגלת אחים בהפרשים ועגלת יחיד. כך שהיא מצטיינת בניידות קלה ותפעול שמקל על החיים במיוחד כשיש יותר מילד אחד. מדובר בעגלה מיוחד שבאמצעות מספר לחיצות פשוטות הופכת מעגלת יחיד לתאומים ולהיפך. בנוסף, לעגלה מבחר גדול של צבעים שניתן להתאימם אישית לכל מרכב בעגלה.

עגלות בוגבו בעגליס

עגליס, חנות מורשית ועובדת עם היבואן הרשמי בוגבו ישראל, מציעה לכם רכישה של עגלות בוגבו במגוון מסלולים ודרכים שיעזרו לכם לחסוך בכסף, מבלי שתצטרכו לחסוך באיכות. כך לדוגמא, אם תבחרו במסלול הליסינג תוכלו לרכוש עגלת בוגבו קמיליון יוקרתית וחדשה לתקופה של 12 או 18 חודשים בתשלום של דמי שימוש חודשיים עם אחריות של בוגבו לכל התקופה.
בסופה, תוכלו להוסיף את היתרה לשווי העגלה ולהשאיר אותה אצלכם, או להחזיר אותה לחנות וליהנות מחיסכון משמעותי של עד 40%. מסלול נוסף הוא ההשכרות לטווח קצר. כך שאם אתם מתכננים נסיעה לחו"ל ולא רוצים להיסחב עם העגלה הגדולה שברשותכם, תוכלו לשכור את עגלת הבוגבו בי + לתקופה קצרה החל משבוע ימים ועד חודשים, וליהנות מעגלה נוחה, קלה שלא תופסת יותר מדי מקום, זאת בתיאום מול החנות והתעדכנות במצב המלאי של עגלות בוגבו בחנות.

עגלות בוגבו יד שנייה לרכישה משתלמת!

בנוסף, עגליס מציעה עוד פתרון לחיסכון משמעותי במחיר והוא קנית עגלת יד שנייה. עגלות יוקרתיות אלו וגם מספר דגמים ישנים יותר (באפלו, פרוג, בי +) אך איכותיים לא פחות נמכרות בעגליס במחלקת היד שנייה כעגלות מחודשות. עגלות בוגבו אלו עוברות ניקיון יסודי , שימון גלגלים והן נמצאות במצב מעולה ונמכרות במחיר אטרקטיבי ושווה לכל כיס.
אז אם גם אתם רוצים להרגיש כמו סלב ולהצטרף למדונה ועוד ידוענים שרכשו את עגלת בוגבו יוקרתיות ואיכותיות, פנו אלינו לעגליס ונשמח להתאים לכם את המסלול הטוב ביותר עבורכם.

מערכת עגליס