הטיפים שלנו

תיקי החתלה מומלצים 2014

אין תגובות מערכת עגליס 09/06/2014

אחד הרגעים המאושרים בחייך התרחש זה מכבר: את הפכת לאם גאה, עם לא מעט נחישות לגדל את התינוק שלך בצורה האידיאלית. זה בדיוק הרגע בו את מבינה שעליך להצטייד גם בשורה ארוכה של מוצרי תינוקות, אשר מקום מרכזי בתוכם מקבלים תיקי ההתחלה למיניהם. מדוע נדרשים התיקים האלה? אילו סוגים קיימים? ואיך מוצאים את התיק האידיאלי?

על תיקי החתלה

תיק החתלה, ברמה הכללית, הוא תיק הנועד לאחסן בתוכו את כל המוצרים והפריטים הנדרשים למלאכה חשובה זו: חיתולים חד פעמיים, כמובן, אך גם חיתולי פלנל או תחרה, משטח החתלה, שמיכת פליז, משחות וכיוצא בזה. בהמשך לכך, תיקי ההחתלה המובילים יעניקו דגש לחלוקה נכונה ונוחה של תאים, וכן את האפשרות לחבר את התיק, לעגלת התינוק, למשל בצורה של קליפסים או תיקתקים.

ואגב, חשוב להדגיש שתיק החתלה תופס מקום מרכזי גם ברשימת המתנות שנהוג להעניק ליולדות. לא קשה להבין מדוע, בהתחשב בעובדה שהדגש בשנים האחרונות הוא על הענקת מתנות לידה המאופיינות במידה לא מבוטלת של שימושיות עבור האם הטריה, ולא בהכרח מתנות "סמליות" בלבד.

מגוון רחב של דגמים

חיפוש פשוט ברשימת המלאי של חברות המציעות למכירה מוצרי תינוקות תגלה בוודאי סוגים שונים של תיקי החתלה, כל אחד מהם בעל יתרונות משלו. דגם ה-Ideal של גיטה נחשב לפופולארי ביותר בשנים האחרונות, והוא כולל בתוכו 19 ליטרים, חמישה תאים חיצוניים, רצועות גב מרופדות, רצועת בד ארוכה וכן פריטים שאינם מובנים מאליהם כלל: למשל, סל רשת לכביסה, נרתיקי בקבוקים ומחלק מנות ותאי איחסון שומרי טמפרטורה לבקבוקים. גם דגם ה-Beauty, אף הוא מבית גיטה, נחשב לאידיאלי. הוא כולל נפח של 15 ליטרים, בנוסף לארבעה ליטרים בתאים החיצוניים, שני כיסים תרמיים לבקבוקים, משטח החתלה נשלף ומגוון צבעים והדפסים.

תיק אלה (Ella) מיננה הוא דגם פופולארי נוסף, הכולל נפח של 20 ליטרים, שני תאים תרמיים חיצוניים לבקבוקים, משטח החתלה נשלף ועוד. תיק 4IN1 של מיננה הוא תיק חכם ביותר, המשלב למעשה בין ארבעה תיקים נפרדים, אותם ניתן לפרק, באופן הפשוט ביותר, בהתאם לצרכים. וכמובן שניתן למנות עוד דגמים מומלצים נוספים.

אז איך בוחרים?

בחירה של תיק החתלה חייבת להיעשות תוך שימת דגש על מספר פרמטרים עיקריים. הראשון שבמעלה הוא, כמובן, הנוחות. החלוקה לתאים בתיק חייבת להיות ברורה, כאשר מבחינת הגודל רצוי להתאים את התיק לצרכים או ליתר מוצרי התינוקות שמחזיקה האם: יש תיקי החתלה קומפקטיים במיוחד, למשל, אותם ניתן להכניס לתיקי העגלות.

ניתן ואף מומלץ להיעזר בחוות הדעת המקצועיות של אנשי חברות המוכרות מוצרי תינוקות מכל סוג, וליצור בכל אחד מהמקרים את המענה השלם ביותר עבור הילד. ההתאמה צריכה להיות גם למימדי הגוף שלך, כך שברור שעליך להתנסות בנשיאת התיק על גבי הגוף טרם הבחירה.

מערכת עגליס