הטיפים שלנו

תעסוקה עם ילדים בחופש הגדול

אין תגובות מערכת עגליס 13/07/2017

החופש הגדול הגיע ולא מעט הורים מודים בפה מלא כי זהו סיוט לא קטן. הילדים טוענים כי הם משועממים, במיוחד אם הסתיימה לה הקייטנה. יש לעבור את התקופה הזו בנעימים, בכל זאת, זהו הזמן החופשי של הילדים.

דוגמאות לפעילויות:

ביקור בפארק מים

לא חסרים פארקי מים בארץ, זהו הזמן של הילדים ליהנות משחייה בבריכה, מגלישה על מגלשות המגיעות עד למימי הבריכה, וכל ילד חייב במהלך החופש לבקר לפחות בפארק אחד.

פארק המים בחולון – זהו פארק מים בו מגוון רב של מתקני מים, מגלשות אקסטרים, ומסלול אבובים. במקום גם בריכה לקטנטנים ובנוסף מרכז ספא, חדר כושר ועוד.

פארק המים בשפיים – זהו פארק מים ידוע, גם הוא מציע שייט אבובים, בריכה לפעוטות, בריכה היוצרת גלים, סוגים רבים של מגלשות מתקנים לכל שוחרי ספורט אתגרי.

I JUMP

זהו מקום שופע אטרקציות שונות בפתח תקווה. בפארק מספר מרשים ביותר של טרמפולינות ססגוניות ומתקנים. בנוסף, כל הטרמפולינות והמתקנים הינם בטיחותיים, עניין שאין לזלזל בו. בפארק קיימים מספר מתחמים: מתחם בו קופצים על טרמפולינות, מתחם הנקרא קנגורו המיועד במיוחד לפעוטות כאשר כל הטרמפולינות מתאימות לילדים עד גיל 6. כמו כן קיים מסלול מכשולים כאשר הילדים יוכלו לקפוץ ביחד ולהתחרות האחד בשני. בנוסף במקום מתחם מחניים ומתחם טיפוס על קירות.

בילוי בג'ימבורי

מתחם הג'ימבורי הוא למעשה משחקייה, ובכל הארץ תוכלו למצוא את המתחמים הללו. בג'ימבורי יש לא מעט מתקנים מתנפחים, הילדים יכולים לשחק בהם לבד מבלי שההורים יצטרכו לעקוב אחריהם כל רגע, שכן כל המתקנים בטיחותיים. מתחמי ג'ימבורי הם מקורים, והם מתאימים לבילוי לא רק בחופש הגדול אלא גם בימות החורף.

לא מעט מתחמי ג'ימבורי ניתן למצוא גם בחנויות על מנת שהילדים ישחקו וההורים יתפנו לעיסוקים אחרים, אלו לרוב מתחמי ג'ימבורי קטנים. ישנם גם מתקנים שיש לשלם בעבורם, אלה הם מתקני ג'ימבורי גדולים עם יותר מתקנים ופעילויות שונות לילדים. בחדר הג'ימבורי תוכלו למצוא מתקנים מתנפחים, בריכה מלאה בכדורים צבעוניים, משחקי מולטימדיה ועוד.

ומה עם התינוק? גם אותו לא משאירים בבית

במשפחות בהן כמה ילדים יותר בוגרים ותינוק, בהחלט אפשר לצאת עם כל החבורה למקומות בילוי. ההורים לא נדרשים להתאמץ יותר מידיי, ישנם טיולונים מתקדמים עמם אפשר להגיע לכל מקום, וזוהי גם הזדמנות לטייל קצת עם התינוק ולחשוף אותו לגירויים. עוד אפשרות היא מנשאים. ישנו מגוון רב  בשלל דגמים, הילד צמוד לגוף ההורה, וכך ניתן לטייל עמו כאשר הוא מוגן ועטוף במנשא איכותי.

מערכת עגליס