הטיפים שלנו

3 עגלות התינוק שיעשו לכם חיים קלים יותר

אין תגובות מערכת עגליס 14/07/2016

עם כניסתו של התינוק החדש והמתוק למשפחה מתחילות הוצאות בלתי פוסקות בעיקר בתחילת הדרך. אחד המוצרים היקרים ביותר שיכול להגיע לאלפי שקלים ושעליו הורים רבים לעיתים נאלצים לשבור חסכונות הוא, עגלת תינוק. זאת עקב עלית המחירים שחלה בשנים האחרונות. הורים רבים מגיעים אלינו, לעגליס על מנת לשמוע על האלטרנטיבות הרבות והחסכוניות שאנו מציעים.

רגע לפני הבחירה בעגלת תינוק

אז לפני שאתם עושים צעד חשוב ומשמעותי זה, בואו ותשמעו מהן העגלות הטובות והידידותיות ביותר שאפשר לקנות מבלי לשבור חסכונות, וגם תוכלו ליהנות מהאפשרויות של עגליס לחיסכון, כמו ליסינג או השכרה של עגלות, המאפשר לכם לשכור ציוד עבור החודשים הראשונים.

עגלת תינוק טאי טאי מבית ביבה

עגלת טאי טאי מבית ביבה הינה העגלה הקלה בעולם במשקל נמוך ביותר של 6.75 ק"ג בלבד. העגלה מתאימה מגיל לידה ובעלת קיפול נוח, לעגלה ניתן להרכיב סלקלים שונים תואמים מבית מקסי קוזי, בי סייף וסייבקס. כמו כן, ניתן לצרף אמבטיה ע"י מתאם, העגלה מגיעה למצב של שכיבה מלאה, מדף רגליים מתכוונן ומגן שמש רחב במיוחד, בהחלט עגלה נוחה ופרקטית כבר מגיל 0.

עגלת תינוק וטיולון ארמדילו סיטי מאמאס & פאפאס

העגלה המוכרת מבית מאמס אנד פאפס- עגלת ארמדילו בגרסה מוקטנת, בעל קיפול נוח, מהיר וקומפקטי, העגלה בעלת יכולת תמרון מושלמת ומאפשרת אף קיפול ביד אחת בלבד. לעגלה גגון ארוך ובלמי זעזועים איכותיים לנסיעה חלקה ונוחה. בהחלט עגלה שתחזיק שנים ותאפשר לכם תמרון רב ונוח.

עגלת תינוק פג פרגו – בוק plus דגם קומפלטו

עגלת בוק מבית פג פרגו מגיעה כערכה הכוללת בתוכה כל מה שצריך בעגלת תינוק מיומו הראשון ועד לגיל 3. העגלה בעלת שלדת אלומיניום קלה וכוללת טיולון, סל קל, אמבטיה ותיק החתלה. העגלה נוחה לתפעול ובעלת מערכת לבלימת זעזועים. כמו כן, ניתן לסובב את הטיולון גם לשני הכיוונים כך שבחודשים הראשונים ההורה יכול להיות עם הפנים לתינוק ליתר בטיחות. לעגלה ניתן לחבר סל – קל המתחבר לשלדה בצורה אורגנית ופשוטה.

יש עגלות רבות ומצוינות אשר לכל אחת יתרונות משלה, טווח המחירים רחב ומאפשר לכם לבחור את מה שהכי מתאים לכם. החל מעגלות יוקרה ועד טיולונים ליחיד ולתאומים, אנו מזמינים אתכם לבוא להתרשם מהמגוון הרחב ולקבל שירות מכל הלב.

מערכת עגליס