הטיפים שלנו

4 טיפים לעיצוב חדר תינוקות מושלם!

אין תגובות מערכת עגליס 06/06/2017

מתכננים לעצב חדר תינוקות אך אינכם יודעים כיצד להתחיל? ריכזנו  עבורכם את מיטב הטיפים של טובי המומחים בתחום, כדי שיסייעו לכם לעשות את הצעד הראשון. לגזור ולשמור!

ההחלטות הנלוות לגידול תינוק קטן הן אינסופיות ולא פעם הדבר יכול להיות מרתיע, במיוחד כאשר אנו רוצים להעניק לכל אחד מילדינו את הטוב ביותר. אנו מאמינים כי למרות האתגרים ישנו דבר אחד שעבור כולם יהיה כמה שיותר מהנה, יחסית קל ודי מספק והוא עיצוב חדרו של התינוק שלכם. כיצד עושים זאת נכון? זה כבר סיפור אחר. להלן כמה טיפים נבחרים.

מיטת התינוק

לפני שאתם קופצים לחנות מוצרי תינוקות יש דבר אחד שעליכם לדעת לגבי ריהוט לחדרי תינוקות: מיטת התינוק צריכה להיות ההשקעה הגדולה ביותר שלכם. אתם עשויים לחשוב שזהו פריט זמני ולכן להתפתות שלא להשקיע בו, אולם לידיעתכם, ישנם ילדים שמבלים במיטת התינוק שלוש שנים שלמות. מלבד בחירת עיצוב העונה על טעמכם ועל הסגנון השולט בבית שלכם, עליכם לשים לב כי מיטת התינוק עומדת בכל תקני הבטיחות הנדרשים. מדובר ברהיט שבו התינוק יבלה גם כשהוא לבדו ועל כן עליו להיות כמה שיותר בטיחותי. כיום ישנן מיטות תינוק שונות ומגוונות מהן ניתן לבחור, לרבות כאלו מודולריות שאותן ניתן לשנות עם גדילת התינוק, לכן עליכם להגיע לבחירות נכונות תוך ששוקלים מגוון רחב של משתנים.

אל תפחדו להשקיע במוצרי טקסטיל

הפרטים הקטנים הם אלו שעושים את ההבדל ומלבד ריהוט לחדרי תינוקות עליכם לבחור גם אביזרים נלווים ואף מוצרי טקסטיל. המצעים אותם תבחרו, הווילונות והשמיכות הם אלו שיהפכו את החלל המעוצב לכמה שיותר מהנה ונעים. הרשו לעצמכם להתפנק בכמה סטים של מצעים בעלי עיצובים העונים לטעמכם וכמובן שבאפשרותכם לרכוש גם וילונות או שמיכות אשר מתכתבים עם אותו העיצוב. יש לציין כי על הריהוט להיות ניטרלי על מנת שיהיה שימושי גם עבור הילדים הבאים בתור, אולם עם מוצרי טקסטיל אתם יכולים להשתולל ולהפוך את חדר התינוקות לממלכה אמיתית.

אחסון, והרבה

אין דרך לעקוף זאת, תינוקות קטנים דורשים טיפול סביב השעון ועליכם לוודא כי אתם ערוכים וכי כל המוצרים הנדרשים לכם למטרת הטיפול בתינוק כמה שיותר זמינים ונגישים. לכן חשוב שחדר התינוקות יכלול כמה שיותר שטחי אחסון, החל בשידת החתלה ועד למדפים. שידת ההחתלה משמשת גם להחלפת חיתולים ולהלבשת התינוק ולכן רצוי שתהיה בגודל ובגובה המתאימים ותכלול חלוקת מגירות אופטימלית. בכל הנוגע למדפים, מומלץ לבחור בסוג כמה שיותר בטיחותי ויציב ולנסות להימנע ככל האפשר ממדפים שעליהם התינוק יוכל לטפס כשיגדל.

להשקיע בתפאורה

עכשיו כשיש לכם את כל פריטי הריהוט החשובים באמת, זה הזמן הכיפי והוא להשקיע בעיצוב. השטיח יהיה פריט נהדר להתחיל בו היות ובעזרתו ניתן להוסיף נופך אישי ומעניין לחלל. מומלץ לבחור בשטיח נעים למגע אך כזה שניתן לנקות בקלות. כמובן שאפשר גם לצבוע את הקיר או להדביק מדבקות שניתן להוריד ולהחליף עם השנים ובעצם להביא את הסגנון והטעם שלכם לכדי ביטוי. טיפ קטן ממומחים: אם אתם מתקשים להחליט על מוטיב עיקרי, ערכו לוח השראה ובו עיצובים מועדפים או התייעצו עם הצוות בחנות מוצרי תינוקות אשר יסייעו לכם להתמקד ולבחור באלמנטים המתאימים לתהליך העיצוב.

 

 

מערכת עגליס