הטיפים שלנו

5 טיפים לבחירת עגלות תינוק ומתנה ליולדת

אין תגובות מערכת עגליס 26/07/2018

אם נראה לכם שהלידה הייתה קשה חכו שתגיעו לרגע שתצטרכו לבחור עגלת תינוק. עגלת תינוק היא מוצר לא זול שחייב להתאים למגוון רחב של פרמטרים כמו מחיר, שימושיות ואפילו עיצוב. הנה כמה טיפים לבחירת עגלת תינוק יחד עם מתנה ליולדת ולעתים המתנה הכי טובה היא העגלה בעצמה.

לבצע סקר שוק ולהכיר את המאפיינים

לפני שאתם רוכשים עגלות תינוק אתם חייבים להכיר את השוק. מדובר בשוק הרבה יותר מגוון ממה שנראה לכם ובאופן כללי מוצרי תינוקות הפכו להיות מבוקשים במיוחד. לא רק שאחוזי הילודה בישראל נמצאים בעלייה מתמדת הרי שהורים כיום רוצים לקנות את הכי טוב עבור הילדים שלהם ובעיקר עבור עצמם, למען הנוחות. אם לא תבצעו סקר שוק ותבינו אלו עגלות יש ומה המותגים הקיימים, כולל היתרונות של כל אחד מהם, יהיה לכם קשה מאוד לבחור את המוצלחת ביותר.

מתנה ליולדת צריכה להיות שימושית

אם אתם רוצים לבחור מתנה ליולדת אתם כמובן צריכים להבין תחילה מה מטרת המתנה. האם היא אמורה להיות שימושית? האם היא אמורה להיות אך ורק קישוט לנוי? למעשה מתנות שימושיות תמיד יהיו המתנות הכי טובות שיש, ובעיקר אם הן שימושיות לתינוק החדש. כמובן שעגלת תינוק תהי בחירה טובה אם כי היא יקרה יחסית.

עגלות תינוק במגוון רחב של מחירים

עגלות תינוק מגיעות בכל כך הרבה דגמים ומכל כך הרבה יצרנים, ויש גם לא מעט חנויות שמוכרות אותם. בוגבו, טיולון, עגלה עם משטח החתלה, עגליס, רק נשאר לכם לבצע סקירה מעמיקה של השוק ולהבין מה מציעה לכם כל חברה ומה היתרונות שלה על פני אחרות. כמובן שיש להתייחס גם למחיר.

לא לשכוח את העיצוב

אולי זה נדמה כמו אחד הפרמטרים הכי שוליים שיש אך אם תתעלמו ממנו יכול להיות שבטווח הארוך תתחרטו. העיצוב חשוב מאוד כי אתם תהיו עם העגלה לא מעט וכדאי שיהיה לכם גם נעים בעין. אמנם לא מדובר על הפרמטר הכי חשוב שיש אך הוא בוודאי מוסיף, ולעתים הוא אפילו מכריע, כמו למשל בין שתי עגלות תינוק שיש להן את אותן המאפיינים. העיצוב הוא למעשה פרמטר שנכלל בנוחות שלנו בשימוש בעגלה.

תתנסו בעגלה ותחשבו על הפרקטיקה

בחירת עגלת תינוק היא בראש ובראשונה ענין של שימושיות. אמנם הטיפ הזה מגיע בסוף המאמר אך הוא אולי החשב ביותר כי מה שווה עגלה שהגיע במחיר משתלם במיוחד והיא מעוצבת מאוד, אם היא למעשה לא מתאימה לשימוש שלכם? האם אתם מטיילים בעיקר בפארקים או עולים לאוטובוסים עם העגלה לעתים תכופות? זוהי רק אחת מהשאלות שתצטרכו לשאול את עצמכם בבחירת העגלה. כמו כן, יש צורך לבדוק כמה קל לקפל אותה, כמה קל ללכת איתה, עד כמה היא נוחה וכולה.

מערכת עגליס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *