הטיפים שלנו

5 יתרונות לעגלת B-Agile של חברת Britax

אין תגובות מערכת עגליס 20/12/2012

השוק הרווי של מוצרי תינוקות מספק להורים מגוון בלתי נדלה של עגלות, מיטות, צעצועים, בקבוקים ועוד. במרבית המקרים מבחר גדול מידי, בכל סוג של מוצר באשר הוא, יוצר בלבול בעיקר בקרב ההורים החדשים.

במאמר זה ננסה להציג את יתרונותיה של אחת מעגלות התינוק הבולטות והמועדפות על ידי הורים רבים. אז בואו ותכירו את דגם ה- B-Agile  של Britax ואת יתרונותיו הרבים.

משקל – חסרונן העיקרי של עגלות רבות הוא בהיותן כבדות ומגושמות. עגלות תינוק כבדות, באופן טבעי, קשה יותר לקפל ולהרים אל תא המטען של הרכב וכן ההליכה עימן נוטה להיות מעט מגושמת וקשה יותר, בעיקר כשמדובר בתנאי שטח קשים יחסית כמו מדרכה משובשת או משטח דשא.

משקל דגם ה-4 גלגלים הוא כ-8.7 ק"ג עם הטיולון ולעומתו עגלות ה- Inglesina Avioהפופולאריות, שוקלות 10.1 ק"ג, כמעט שני ק"ג יותר.

קיפול קל – הB-Agile- מצויידות במנגנון קיפול מהיר ביד אחת. על ידי לחיצה על כפתור בצידה הימני של העגלה ומשיכת ידית הבד הממוקמת במרכז המושב של הטיולון, העגלה תתקפל במהירות ובקלות. העגלה במצב מקופל מגיעה למימדים קטנים למדי מה שמאפשר לה להיכנס די בקלות לכל בגאז'.

רוחב –  רוחבה של ה- B-Agile מאפשר לה לעבור בקלות גם במעברים צרים יותר ולתמרן בקלות יתרה. רוחבן של עגלות אלו במצב שימוש הוא 58 ס"מ בלבד. לעומתן ניתן למצוא עגלות כמו ה- BIBO של חברת BIBA שרוחבן 64 ס"מ. יותר מכך, הדגם הקודם של חברת britex ה-B-Smart, רוחבו מגיע עד לכדי 63 ס"מ. בחברה הבינו כי עגלה צרה יותר היא עגלה יעילה יותר. בייחוד כאשר אנו ניצבים לפני מעלית בעלת פתח כניסה צרה או בפני דלת כניסה צרה במיוחד.

עגלה רב תכליתית – דגם זה של עגלות Britax, מגיע ב-2 דגמים. הדגם האמריקאי בעל שלושה גלגלים והדגם האירופאי בעל ארבעה גלגלים. לכל אחד מהסוגים יתרונות וחסרונות, אך על כך במאמר אחר. עגלות ה B-Agile, מוגדרות כעגלות רב תכליתיות. כלומר, ניתן להרכיב על גבי אותה השילדה את סל השכיבה המוכר יותר בשם 'אמבטיה', את הסלקל ואת הטיולון.

עבירות גבוהה – גלגלי עגלות אלו עשויים גומי מוקצף. בניגוד לגלגלי הפלסטיק בדגם הקודם של חברת ברייטקס שאותו הזכרנו לא מכבר, נסיעת העגלה על גלגלי גומי מוקצף היא 'חלקה' יותר. הגלגלים למעשה סופגים חלק גדול מהזעזוע ומעניקים לתינוק "חוויית נסיעה" נעימה הרבה יותר ושינה ללא הפרעות בזמן הטיול. סוג נוסף של גלגלים הינם גלגלים שיש צורך לנפח באוויר. לרוב מדובר בגלגלים מעט גדולים יותר, שמעניקים לעגלות עבירות טובה וכך למשל עליית מדרגות או עליה מהכביש אל המדרכה הופכים לקלים יותר. יחד עם זאת גלגל מתנפח, כמו גלגל מתנפח, עלול 'להתפנצ'ר' מה שיצריך מכם את ניהול לוגיסטיקת התיקון.

מערכת עגליס