הטיפים שלנו

טיפים להשכרת ציוד לתינוקות

אין תגובות מערכת עגליס 18/06/2017

לפני שתינוק חדש מגיח לאוויר העולם, אנו רוצים להיות כמה שיותר ערוכים ואחת התחנות הראשונות בדרך היא כמובן חנות למוצרי תינוקות. עם הזמן והניסיון אנו מבינים כי לא כל מה שרכשנו אכן היה נחוץ ושלא כל מוצרי התינוקות ישמשו אותנו לזמן רב, אלא רק לכמה שבועות או חודשים בודדים. לכן כדי לחסוך בהוצאות הנלוות לגידול בתינוק, קיימת אפשרות של השכרת ציוד לתינוקות אותה מומלץ לשקול.

למה לקנות עגלה אם אפשר לשכור?

השכרת עריסה לתינוק עבור חודשי חייו הראשונים, זו פעולה שגרתית למדי. למעשה רבות המשפחות הצעירות אשר בוחרות באפשרות זו. בסופו של יום העריסה תשמש אותנו רק לפרק זמן קצר ולכן אין טעם להשקיע ולרכוש אחת. על אותו המשקל ניתן גם לשכור עגלה. אולם כאן אתם נהנים מיתרון מובהק: באפשרותכם לשכור עגלת תינוק מומלצת ואיכותית, כזו שנמצאת מחוץ לתקציב שלכם במידה והייתם רוצים לבצע רכישה. כמובן שכל העגלות עוברות חידוש, ניקוי וחיטוי לפני המסירה, כך שאתם נהנים מעגלה חדשה, נקייה ומוכנה לשימוש.

על ליסינג של עגלות שמעתם?

אפשרות נוספת העומדת לרשותכם היא ליסינג. גם כאן אתם בוחרים את הדגם המועדף עליכם, משאירים פיקדון ויוצאים לדרך. התשלום מתבצע מדי חודש. בסוף תקופת ההשכרה, באפשרותכם להחליט האם לשמור את העגלה או שמא להחזיר, כאשר הסכום אותו כבר שילמתם יקוזז לכם מהמחיר. כמובן שאם התינוק גדל ואין לכם צורך בעגלה הראשונית, ניתן לעבור להשכרת טיולון איכותי מטעם חברות המותג המובילות בחנות.

מה חשוב לבדוק?

לפני שיוצאים לדרך עם מוצרי תינוקות חדשים, לרבות עגלת תינוק מומלצת וחדשה מהשקית, שווה לבדוק את אפשרות ההשכרה. אולם כדי להבטיח שתיהנו ממוצרים איכותיים ברמה גבוהה, שימו לב לפרטים הבאים:

  • חברת המותג – בין אם שוכרים עגלה ובין אם עריסת תינוק יש לבדוק כי מדובר בחברת מותג איכותית אשר שמה הולך לפניה בתחום.
  • איכות – חשוב לבדוק כי המוצר איכותי וכי מצבו עדיין טוב. – רצוי לרכוש מוצר שמיוצר מחומרי גלם בסטנדרטים גבוהים של איכות וכמובן מוצר שיש עליו המלצות רבות ברשת.
  • בטיחות – הבטיחות של הרכים הנולדים נמצאת במקום הראשון ולכן חשוב לוודא כי המוצר הנבחר עומד בכל תקני הבטיחות, בל נשכח כי היו לו שימושים רבים.
  • התאמה – גם כאשר אתם בוחרים באפשרות של השכרה, מוטב כי תוודאו כי הציוד אותו בחרתם מתאים לצרכים, לסגנון ולאורח החיים שלכם.

טיפ אחרון, לסיכום

כדי לקבל את המענה המושלם וליהנות מחיסכון מרבי, מוטב להגיע לחנות ולבדוק במקום את המוצרים שמעניינים אתכם. בסופו של יום, גם כאשר מדובר בחיסכון, יהיו אלו מוצרים אשר ילוו אתכם לתקופה ולכן עליהם לתת מענה טוב לצרכים שלכם. כמובן שכדי לזכות למידת התאמה מקסימלית, ניתן לפנות לצוות החנות בה מבצעים את ההשכרה ולבקש הכוונה וייעוץ.

אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום לייעוץ ראשוני בנוגע להשכרת ציוד לתינוקות

 

מערכת עגליס