עגלות תינוק למכירה – טרייד אין

 

המחלקה סגורה,

כרגע לא ניתן לבצע עסקאות טרייד אין מכיוון שיש לנו עומס של עגלות.

ומאז משבר הקורונה, אין לנו צורך בעגלות נוספות.

אתכם הסליחה.

מדברים לא מעט על יוקר המחייה בארץ, ואם יש היכן לחסוך, מדוע לא לעשות זאת?

כך גם באשר ציוד לתינוקות. לא מעט אנשים יבחרו לרכוש עגלות יד שנייה, אשר עלותן כשהן חדשות לחלוטין, הינה יקרה למדיי, במיוחד בעבור זוגות צעירים.

ניתן לרכוש עגלות יד שנייה, במצב מצוין ובפחות כסף.

מה אתם עושים עם העגלה שאתם כבר לא צריכים?

אנו בעגליס מציעים להורים למסור לנו עגלות יד שנייה של מיטב חברות המותג. אנו מבטיחים תמורה אופטימאלית בעבור העגלה שלכם, משמע, תוכלו לרכוש עגלה חדשה או כל ציוד אחר תמורת הזיכוי. ובאותה העת את אותה העגלה אנו מוכרים ללקוחות שלנו במחיר שווה לכל נפש, כך שזוהי עסקה מצוינת, לא משנה מאיזה כיוון נתבונן בזה. את העגלה אותה תמסרו לנו אנו נמכור, כאשר היא מחודשת ובמצב לא פחות מצוין מזה של עגלה חדשה לחלוטין. כמו כן, מדובר בעגלות של מיטב חברות המותג: בייבי ג'וגר, מאמאס אנד פאפאס, פג פרגו, בוגאבו ועוד. אם אתם סבורים שאין טעם לשמור את העגלה בבית, שאין ברצונכם להביא ילד נוסף, ושהעגלה רק תופסת מקום ומתבלה, יש לכם כתובת לפנות אליה, וכך גם אתם וגם אנו נשרת הורים שרוצים לרכוש עגלות יד שנייה איכותיות.

טרייד אין

חנות עגליס מציעה לכם הצעה אטרקטיבית במיוחד. אם אתם עדיין זקוקים לעגלה, מכל סוג וגודל, תמיד תוכלו להגיע לחנות שלנו, למסור את העגלה לה אינכם זקוקים, ואנו נעניק לכם זיכוי, באמצעותו תוכלו לרכוש עגלה חדשה לחלוטין, עגלה מחודשת או כל ציוד אחר. אם בעבר ביצעתם אצלנו ליסינג, אתם יותר ממוזמנים, לחזור אלינו שוב. עסקות טרייד אין, מותנות בדגם ובמצב העגלה.

מהו המוטו שלנו?

אנו בעגליס רואים בצרכנות הוגנת ערך עליון. חשוב לנו שזוגות צעירים, הורים לתינוק חדש, יוכלו לרכוש בעבורו את כל מה שהוא זקוק לו, באיכות בלתי מתפשרת ובטווחי מחירים משתנים. כל מי שבדק מצא, כי עגלות תינוק למכירה זהו עסק שאיננו זול ועדיין מדובר במוצר אלמנטרי. בחנות שלנו ניתן למצוא עגלות יד שנייה של חברות מותג, שנראות ממש כמו חדשות, ומכיוון שהן אינן חדשות לחלוטין עלותן נמוכה בהרבה, וההורה יוכל לרכוש על פי התקציב הכספי העומד לרשותו ועל פי צרכיו ודרישותיו.

העגלות נמצאות בידיים טובות

כאשר אתם מוסרים לעגליס עגלת תינוקות אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהעגלה נמצאת בידיים טובות. אנו מנקים אותן, מחדשים, ובסופו של דבר, מדובר בעגלה הנמצאת במצב מעולה. אתם קיבלתם בעבורה זיכוי, ואתם גם יודעים שמי שרכש את העגלה שלכם ביצע את ההעסקה הכי הוגנת.

לקונים – הייחודיות שלנו

והיה והחלטתם לרכוש עגלה יד שנייה, לעולם לא באמת תדעו מהו טיבה, באיזה מצב היא נמצאת, ועד כמה היא איכותית. אתרי יד שנייה אינם באמת מאפשרים לבדוק זאת. לעומת זאת, עגליס, זוהי חנות לעגלות יד שניה עם אימא ואבא. אנו מטפלים על הצד הטוב ביותר בכל עגלה שאנו מקבלים, זאת אך ורק לאחר שמצאנו שהיא תקינה. השאיפה שלנו היא שאתם תקבלו את הציוד הטוב ביותר בעבורכם ובעבור תינוקכם. מבלי להתאכזב וללא עגמות נפש. וכמובן, לכל ההורים המחפשים אחר עגלה יד שניה, בדקו והיווכחו – עגליס מציעה לכם את הדיל הטוב ביותר!